Hakkımızda

LEZBIYEN.WEB.TR  HAKKINDA

Değerli kullanıcılarımız; Lezbiyen.web.tr sadece yetişkin bireylere hizmet veren bir chat sitesidir. Sohbet odalarımızdan dilediğinizde gönlünüzce sohbet edebilir, birbirinden keyifli muhabbetlere dalabilirsiniz. Türkiye ve Avrupa’nın bir çok yerinden kullanıcı kitlesine sahip olan Lezbiyen Sohbet sizlerin katkıları ile en başarılı sohbet siteleri arasında gösterilmektedir. Bir çok ana başlıkta hizmet veren blogumuzda sizlerin ilgisini çekebilecek kaliteli ve özgün içerikler bulunmaktadır. Gün içerisinde herhangi bir saatte kendinize zaman ayırıp hoş vakit geçirmek isterseniz emin olun ki daha iyi bir alternatifiniz yok. Kahvenizi alıp bilgisayar karşısına geçip sizi bekleyen çet arkadaşlarınızla diyaloga girebilirsiniz. Bildiğiniz tüm siteleri unutun ve Lezbiyen Sohbet‘in sizler için sunduğu bu keyifli ve elit ortamın tadını çıkartın. Katıksız sohpet yapmak isteyen ve sadece bu amaçla bir arada olan sizler gibi gerçek kişilerden oluşan bu benzersiz arkadaşlık ortamının tadını çıkarın. Bayanlarla sohbet etmek isteyen erkekler ve kızlarla sohbet amaçlayan gençler sabırsızlıkla sizleri bekliyor. Tüm cinsel tercihler, kimlikler ve arayışlara saygılı bir biçimde hizmet veren ve toplumun her kitlesinden kullanıcıya hitap eden Lezbiyen Chat birden fazla chat kanalı ile tüm toplumun beklentilerine karşılık vermeye çalışmaktadır.

Web sitemizde zaman geçirirken dilerseniz online #radyo kanalımızda sizler için yayın yapan online yayıncılarımızın hazırladıkları programları dinleyerek daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıları yada sizin seçtiğiniz parçaları sevdiklerinize ve muhabbet ettiğiniz kişilere armağan edebilir ve eğlenceli yayın formatındaki günün konusu yada konuğu bölümüne eşlik edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken #Radyo kanalımızda “Dj” takısı bulunan yayıncıları takip edip Radyo Dinle linkimize tıklayarakk dilerseniz Winamp veya web üzerinden katılabilirsiniz.

IRC (Internet Relay Chat) portalları içerisinde en hızlı ve kolay kullanımı, şık arayüzü ile sizlerin beğenisini kazanıp kendi alanımızda ve anahtar kelimelerimizde öncülük ederken, gelişen internet teknolojilerinide alt yapımızla uyumlu hale getriyoruz. Tüm kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz Mobil IRC girişimiz ile heryerden kesintisiz bağlantı imkanı sunuyoruz. Mobil sohbet’in sizlere saladığı heryerden kesintisiz hizmet ile okulda, iş yerinde, vapurda otobüste ve aklınıza neresi geliyorsa bağlanma imkanı vererek günün her anında arkadaşlarınızla bir arada olma inkanını sizlere tanıyor. Yenilikçi ve özgün içeriklerimiz ile her dönemde sizlerin hizmetindeyiz.