Beauty Keyifli Bir Söyleşi

Yoneticimiz Beauty ile Keyifli Bir Sohbet

” Ben Beauty, Hollanda’ dan, psikolojik danışmanlık yapıyorum. Daha önce ara ara gelmeme ragmen daimi olarak 4 senedir bu sitede ve lezbiyen odasındayım. Lezbiyen odamızda, samimi arkadaşlıklarımızdan kurulmuş güzel bir op ve sop yetkili ekibimiz var. Bazıları ile uzun zamandır aynı ortamda çalışıp zaman geçirdik. Cinsellik kanalının artıları, bana göre en başta samimi ortamın olması ve insanların kendini kasmadan rahat muhabbet edebilmesi..
Her chat ortamında olan muhabbetler ve arkadaşlıklar burda da var. Eksilerine gelince, lezbiyen odalarına önyargıyla gelenlerin acemiliklerinden kaynaklanan ‘tamam lezbiyen odası sevişme odası’ gibi algıların verdiği geçici huzursuzluklar olabiliyor.

Türkiye’nin en büyük ve kaliteli cinsel sohbet portalınnın Global kanallarından olan #Lezbiyen Tüm cinsel tercih ve arayışların, cinsel bilgilerin, lezbiyenlik ile alakalı soru ve sorunların paylaşıldığı ve kanal genelinde samimi ve keyifli sohbetlerin yaşandığı erğlenceli, elit, kültürlü, ve sosyal arkadaşlıkların en renkli yaşandığı kanaldır. Kanal geneli sohbetleri ve kanal düzeni #Cinsellik kanalı yönetim kadrosu tarafından idare ettirilmektedir. Kanalda bulunan uygusunz nickler, uygunsuz sohbet ve davranışları belirleyip bu kişileri lezbiyen sohbet kanalından uzaklaştırıp, diğer cinsel sohbet kullanıcılarını rahatsız etmelerini ve sohbetin kalitesinin düşmesini engeller. Cinsellik kanalı yönetimi ve kanala genel bakışa kanal sahibi ve yönetiminden başlayalım.
Kanal Sihibi; Beauty;

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir